Hormon wzrostu w tabletkach

Ludzki organizm sam wytwarza hormon wzrostu, ale jego uwalnianie znacznie spada po ukończeniu 30 roku życia. Również inne czynniki mogą powodować obniżenie się poziomu hormonu wzrostu. Dzieje się tak m.in., pod wpływem stresu. Ponadto naturalny hormon wzrostu produkowany jest przez przysadkę mózgową w zbyt małej ilości, aby zapewnić dobre efekty kulturystyczne. Dlatego opracowano formułę hormonu wzrostu, która występuje pod postacią tabletek.

Przyjmowanie hormonu wzrostu w tabletkach jest doskonałym sposobem na zapobieganie negatywnym konsekwencjom, jakie wiążą się z fizjologicznym spadkiem poziomu HGH. Zmniejszona masa mięśniowa i powiększona tkanka tłuszczowa, utrata elastyczności skóry, osłabienie funkcjonowania układu immunologicznego oraz gorsza wydolność organów wewnętrznych – to wszystko może być skutkiem zmniejszonej produkcji HGH. Hormon wzrostu w tabletkach pozwala uniknąć tych problemów.

Hormon wzrostu w tabletkach zawiera kwas gamma-aminokwasowy GABA oraz inne składniki, które stymulują wydzielanie HGH. W składzie takich tabletek często znajduje się witamina B6 i C oraz ekstrakt z bobu, chrom i lecytyna, które podnoszą poziom hormonu wzrostu w organizmie i sprawiają, że może on być wiązany w tkankach obwodowych w zwiększonej ilości. Tabletki takie nie zawierają syntetycznego hormonu wzrostu, posiadają natomiast w swoim skaldzie takie substancje, które powodują, że organizm samodzielnie, w warunkach naturalnych produkuje zwiększoną ilość hormonu HGH.

Hormon wzrostu w tabletkach wykazuje takie same działanie, jak naturalny HGH. Przyspiesza przemianę tłuszczu na energię, rozbudowuje tkankę mięśniową za pomocą przyspieszenia syntezy białek , wspomaga trening siłowy i wzmacnia odporność organizmu oraz podnosi jego wydajność.

Tabletki z hormonem wzrostu nie powodują skutków ubocznych pod warunkiem, że ściśle przestrzega się sposobu dawkowania, podanego przez producenta. Najczęściej zaleca się spożywanie jednej tabletki na pusty żołądek na godzinę przed zaśnięciem lub 1-2 tabletki po treningu, ale przed posiłkiem. Działania niepożądane mogą wystąpić, gdy HGH w tabletkach jest przyjmowany przez osoby cierpiące na hipoglikemię i cukrzycę oraz przez młodych ludzi poniżej 25 roku życia. Ponadto przeciwwskazania do stosowania HGH w tabletkach to ciąża, okres karmienia piersią oraz zaburzenia natury endokrynologicznej.

Hornom wzrostu w formie tabletek jest o wiele wygodniejszy w stosowaniu niż HGH przeznaczony do podskórnych lub domięśniowych iniekcji. Dawkowanie jest niezwykle proste, wystarczy bowiem przestrzegać zaleceń producenta.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na Hormon wzrostu w tabletkach

Dodaj komentarz